FauxPseudo @lemmy.worldM to Cooking @lemmy.world · 1 month agoBurgers, squash.lemmy.worldimagemessage-square14linkfedilinkarrow-up196arrow-down14file-text
arrow-up192arrow-down1imageBurgers, squash.lemmy.worldFauxPseudo @lemmy.worldM to Cooking @lemmy.world · 1 month agomessage-square14linkfedilinkfile-text
Meat was free. Squash was homegrown free. Cost per person, $2.00 Cost per person if you had to buy everything: $6.75
minus-squareFauxPseudo @lemmy.worldOPMlinkfedilinkarrow-up4·1 month agoCould have been better with higher quality buns.
Could have been better with higher quality buns.